hu com cz ger


Potrzebujesz pomocy?

E-mail: info@antifer.cz
Telefon: +420 724 579 739

              +420 251 640 830

 
ANTIFER, s.r.o.
Karlická 1155
252 28 Černošice
Republika Czeska

IČ: 25734041
DIČ: CZ 25 73 40 41

 

Partnerzy:

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz


FAQ
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Pytanie: Czym odstraszacz zapachowy nie/ różni się  od podobnych produktów?

Odpowiedź:

Odstraszacz zapachowy ANTIFER działa na zasadzie intensywnego zapachu, który symuluje pot ludzki. Dzikie zwierzęta boją się ludzi, więc wolą trzymać się dalej od miejsc, w których czują ich zapach.

ANTIFER jest popularny ze względu na najniższą cenę spośród odstraszaczy zapachowych na rynku oraz ze względu na łatwe nanoszenie.

W przeciwieństwie do produktów konkurencyjnych, nie kupujesz dodatkowy kosztowny pistolet do nanoszenia pianki, ponieważ dodatkowo otrzymujesz 3 plastikowe rurki do nanoszenia ( 1 sztuka jest częścią składową pianki + 1 sztuka gratis ) do każdej zakupionej pianki, w razie niezużycia pianki w ramach jednego nanoszenia.

Następną istotną zaletą pianki ANTIFER to możliwość stosowania w ciągu całego roku; Może być również stosowana w okresie zimowym nawet przy temperaturze spadającej do -12 ° C!

W porównaniu z konkurencyjnymi odstraszaczami pianka ANTIFER  dobrze się sprawdza. Trzy różne warianty (trzy różne rodzaje zapachów), które produkujemy, umożliwiają długotrwałe użytkowanie bez uodpornienia zwierząt do odstraszacza.

 

Pytanie: Jaka jest najistotniejsza różnica pomiędzy odstraszaczem ANTIFER w płynie oraz pianką?

Odpowiedź:

Chemiczny skład obu odstraszaczy zapachowych jest podobny, różnica polega w sposobie nanoszenia.

Odstraszacz zapachowy ANTIFER w postaci pianki jest głównie stosowany przez myśliwych, którzy nanoszą ją obok jezdni i autostrad, aby chronić kierowców i zwierzynę przed kolizją.

Pianka wymaga stałego nośnika (np. krawężnik, kamień). Po stwardnieniu wytrzymuje na nośniku kilka lat, możliwe jest tylko mechaniczne usunięcie (odcięciem). Po wywietrzeniu zapachu (2-3 miesiące), składniki zapachowe są odnawiane produktem ANTIFER koncentrat 400 ml. W ten sposób zapewnia się całoroczną  ochronę.

Wskazówka dla Ciebie: piankę możesz nanieść na korę drzewa lub kamień.

Płyn ANTIFER jest popularny wśród rolników, plantatorów chmielu i  winnej latorośli, ogrodników, którym potrzebna jest ochrona w rzędzie kilku dni lub tygodni w roku. Roztwór ten nanosi się na kawałek starej tkaniny, dywanika, pianki lub pulpy, zawieszając ją na ogrodzeniu, słupie lub paliku. Odnawianie zapachu odbywa się po 2-3 tygodniach, w zależności od pogody.

Kolejną zaletą korzystania z płynu zgodnie z doświadczeniem naszych klientów to aspekt estetyczny: po kiełkowaniu wszelkiego rodzaju nasion (na przykład kukurydzy lub grochu) dziki ich więcej nie węszą i już nie ryją, wtedy można w prosty sposób usunąć chłonny materiał, a więc krajobraz nadal nie szpecą nieestetyczne kulki z pianki.

Wskazówka dla Ciebie:

Optymalna wysokość zawieszenia materiału chłonnego z naniesionym roztworem jest około 1 m od ziemi (w przybliżeniu wysokość ryja dzika). Dostosuj wysokość do poszczególnych gatunków zwierzyny leśnej powodującej  szkody.

 

Pytanie: Jaki obszar jest możliwe ochronić z odstraszaczem zapachowym ANTIFER?

Odpowiedź:

Płyn ANTIFER  1000 ml wystarczy na odległość do 3 km wzdłuż obwodu chronionego obszaru rozmieszczając w przybliżeniu co 20 metrów pale z materiałem chłonnym.

 

Pytanie: Do czego  jest używany ANTIFER koncentrat 300 ml?

Odpowiedź:

ANTIFER koncentrat 300 ml to preparat do wznowienia składników zapachowych wywietrzonej pianki ANTIFER.  Substancję zapachową należy prysnąć do pianki kilkoma krótkimi pryskami przy użyciu metalowej rurki  zamontowanej na zawór.

Polecamy też kilka razy prysnąć na powierzchnię dawno stwardniałej pianki.

Wskazówka dla Ciebie:

Jeśli już kupiłeś ANTIFER w płynie i rozważasz zakup pianki? Możesz przywrócić zapach do pianki po 2-3 miesiącach za pomocą Antifera w płynie. Otwory w piance można łatwo zrobić ostrym przedmiotem (np. gwoździem lub szpilką). Następnie pryśniesz ANTIFER w płynie na powierzchnię oraz do środka pianki.

 

Pytanie: Jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi rodzajami / kolorami ostraszacza  zapachowego ANTIFER w płynie (czerwony, niebieski, zielony)?

Odpowiedź:

Każdy rodzaj odstraszacza zapachowego ANTIFER w płynie zawiera inny skład chemiczny (inny rodzaj zapachu).

Trzy rodzaje płynu zostały opracowane tak, aby zwierzęta po pewnym czasie nie przyzwyczaiły się do jednego rodzaju zapachu. Dlatego polecamy wznowić zapach po (2-3 tygodniach)  innym typem płynu  (o innym kolorze).

Wskazówka dla Ciebie:

Oferujemy zestaw wszystkich trzech typów odstraszacza zapachowego ANTIFER Płyn w obniżonej cenie!

 

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie: info@antifer.cz

 

NjJmOGM1M