hu com cz ger


Potrzebujesz pomocy?

E-mail: info@antifer.cz
Telefon: +420 724 579 739

              +420 251 640 830

 
ANTIFER, s.r.o.
Karlická 1155
252 28 Černošice
Republika Czeska

IČ: 25734041
DIČ: CZ 25 73 40 41

 

Partnerzy:

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz


O FIRMIE
O FIRMIE

Witamy na stronach sklepu internetowego spółki ANTIFER, s.r.o.

 Firma ANTIFER, s.r.o. została założona w 2000 roku jako firma konsultingowa i doradcza w dziedzinie ekologii, specjalizująca się w substancjach zapachowych. Substancje zapachowe (w tym także substancje wonne) są rozpatrywane w sposób kompleksowy, i to pod względem:

  • ich wzajemnego działania chemicznego i reakcji,
  • fizjologicznym (wpływ na zdrowie),
  • ich usunięcia z przemysłu i gospodarstw domowych,
  • ich dalszego wykorzystania.

Wykorzystanie substancji zapachowych jest możliwe w kosmetyce, a także jako repelenty lub np. w identyfikatorach niebezpiecznych gazów. Połączyliśmy nasze doświadczenia zawodowe ze zainteresowaniami przyrodniczymi oraz myśliwskimi i stworzyliśmy produkt, który imituje ludzki pot w różnych formach. Nasz produkt to roztwór 0,9% niskich kwasów tłuszczowych i ich zapachowych pochodnych w różnych kombinacjach. Obecnie wprowadziliśmy na rynek 3 produkty o różnym składzie, które mają różne aromaty (zapachy) i w niewielkich stężeniach w powietrzu zastępują zapach obecności człowieka, przed którym dzikie zwierzęta mają respekt.

Nasze produkty testowaliśmy bezpośrednio na ścieżkach zwierzęcych za pomocą foto pułapek. Wieloletnie doświadczenia pokazały, że dzikie zwierzęta po pewnym czasie przyzwyczają się do zapachu, więc dlatego trzeba zapach zmienić po mniej więcej trzech tygodniach. Właśnie dlatego dostarczamy obecnie na rynek trzy typy preparatu Antifer czerwony, niebieski i zielony, które są odpowiednie, aby je po pewnym czasie, około 2-4 tygodni, zmieniać, ażeby uzyskać 100% efektu.

Na początku tego roku wprowadziliśmy na rynek odstraszacz zapachowy Antifer również w postaci pianki PU.

Nasze wieloletnie doświadczenia w zakresie substancji zapachowych doprowadziły naszych specjalistów, którzy są między innymi chemikami, myśliwymi, rolnikami oraz, co nie mniej ważne, kierowcami, do badania i rozwoju odstraszacza zapachowego. Poszczególne zapachy były testowane bezpośrednio na niektórych polowaniach na obrzeżach pól uprawnych z kukurydzą i dróg drugiej klasy w środkowoczeskich i południowoczeskich regionach. Testy wykazały najbardziej efektywne zapachy, które zapobiegają nawykom i SKUTECZNIE CHRONIĄ DZIKIE ZWIERZĘTA I GRUNTY PRZEZ DŁUGI CZAS.

 

MTM2YTQyOD