hu com cz ger


Potrzebujesz pomocy?

E-mail: info@antifer.cz
Telefon: +420 724 579 739

              +420 251 640 830

 
ANTIFER, s.r.o.
Karlická 1155
252 28 Černošice
Republika Czeska

IČ: 25734041
DIČ: CZ 25 73 40 41

 

Partnerzy:

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz


Wprowadzenie » Odstraszacz zapachowy - pianka

Odstraszacz zapachowy - pianka

Antifer to odstraszacz zapachowy do ochrony pól uprawnych, odcinków dróg i torów kolejowych przed zwierzyną leśną, pomniejszając w ten sposób ryzyko kolizji pojazdów ze zwierzętami.

Pianka Antifer jest mieszaniną zapachów symulujących drapieżniki lub ludzki pot. Zwierzęta jednak po pewnym czasie przyzwyczają się do zapachu i już na niego nie reagują. A więc oferujemy 3 różne typy zapachu Antifer, które powinno się  odpowiednio zmieniać.

Produkujemy Antifer w formie pianki, która jest Ci pewnie znana od zagranicznych producentów oraz jesteś do jej stosowania  przyzwyczajony.

W odróżnieniu od innych sprzedawców, oferujemy specjalne poliuretanowe pianki Antifer, które mogą być stosowane też w zimie do temperatur osiągających nawet -12 °C.

Dodatkowo przygotowaliśmy prosty aplikator w sprayu, którym co miesiąc zmienia się zapach Antifer.

 

ZASTOSOWANIE:

Piankę odstraszacza zapachowego Antifer można nanieść na drewniane paliki, kamienie lub inne podkładki, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym w dziale Aplikatory.

Na twarde podłoże należy nanieść grudkę pianki wielkości piłki do tenisa, i zostawić do stwardnienia. W zależności od rodzaju terenu paliki należy umieścić w odległości 10-20 metrów od siebie. Zapach powinno się  co miesiąc odpowiednio zmieniać.

 

 

 

 


MjIyNzQ2